Els equips de FLL

Història dels equips de la FLL de La Salle Cassà

Vuitena temporada

Temporada 2016-2017
Nom de l’equip M9 Lego Team
Participants Nina Tubert
Pau Casadevall
Ruth Zúñiga
Alba Camós
Thiago Christou
Meritxell Casellas
Carla Llach
Entrenadors Esteve Camós
Ricard Masoliver
Repte Animal Allies
Lloc UdG
Premi Projecte Científic i comportament del robot

Setena temporada

Temporada 2015-2016 2015-2016 2015-2016 2015-2016
Nom de l’equip Future Generation GirlStars Fly Imagination StarFusion
Participants Guillem Casadevall
Marc Casellas
Aleix Serrat
Tamna Tubert
Laia Vidal
Ester Zúñiga
Meritxell Casellas
Emma Dalmau
Carla Llach
Georgina Surós
Duna Camós
Estel Garcia
Ariadna Paez
Paula Serrat
Sígrid Rabell
Alba Camós
Thiago Christou
Abril Teixidor
Nina Tubert
Pau Vidal
Ruth Zúñiga
Entrenadors Vidal Vidal
Ricard Masoliver
Josep MªCasellas
Carles Dalmau
Xevi Surós
Sònia Port
Oriol Julià
Albert Serrat
Esteve Camós
Montse Garcia
Sílvia Company
Repte Trash Trek Trash Trek Trash Trek Trash Trek
Lloc UdG UdG UdG UdG
Premi Valors Projecte Científic Empreneduria

Sisena temporada

Temporada 2014-2015 2014-2015 2014-2015 2014-2015
Nom de l’equip Future Generation Burrilegos Watermelons legogirls.cat
Participants Elisenda del Valle
Tamna Tubert
Laia Vidal
Ester Zúñiga
Aleix Serrat
Marc Casellas
Guillem Casadevall
Pol Dalmau
Rodrigo Montaño
Ali Hamza
Marc Julià
Mario Rebugent
Quim Planas
Ferran Tubert
Pau Recasens
Georgina Surós
Carla Llach
Meritxell Casellas
Duna Camós
Estel Garcia
Ariadna Paez
Paula Serrat
Sígrid Rabell
Entrenadors Vidal Vidal
Màxim del Valle
Josep MªCasellas
Carles Dalmau
Enric Vidal
Mariona Surós
Bernat Recasens
Pere Recasens
Oriol Julià
Esteve Camós
Albert Serrat
Xavier Surós
Repte World Class World Class World Class World Class
Lloc UdG UdG UVic UdG
Premi Joves Promeses

Cinquena temporada

Temporada 2013-2014 2013-2014 2013-2014
Nom de l’equip Future Generation Green Map Generació XXI
Participants Elisenda del Valle
Tamna Tubert
Núria Vert
Laia Vidal
Ester Zúñiga
Aleix Serrat
Alberto
Marc Casellas
Meritxell Casellas
Pol Dalmau
Rodrigo Montaño
Georgina Surós
Ali Hamza
Eduard Vert
Quim Planas
Lluís Paradell
Ferran Tubert
Pau Recasens
Entrenadors Vidal Vidal
Màxim del Valle
Josep MªCasellas
Carles Dalmau
Xevi Surós
Joan Albertí
Bernat Recasens
Repte Nature’s Fury Nature’s Fury Nature’s Fury
Lloc UdG UdG UdG
Premi Joves Promeses Empreneduria

Quarta temporada

Temporada 2012-2013 2012-2013
Nom de l’equip Geeks de la nit Androids Cassà
Participants Marc Julià
Maria Recasens
Mario Rebugent
Pere Recasens
Oriol Julià
Mariona Surós
Pau Recasens
Laia Vidal
Eduard Coll
Rodrigo Montaño
Joan Albertí
Ferran Tubert
Elisenda del Valle
Pol Dalmau
Quim Planas
Marc Casellas
Entrenadors Esteve Camós
Bernat Recasens
Vidal Vidal
Xevi Surós
Repte Senior Solutions Senior Solutions
Lloc UdG UdG
Premi Millor Entrenador Disseny del Robot

Tercera temporada

Temporada 2011-2012 2011-2012
Nom de l’equip Geeks de la nit Androids Cassà
Participants Marc Julià
Maria Recasens
Mario Rebugent
Pere Recasens
Oriol Julià
Mariona Surós
Laia Vidal
Pau Recasens
Eduard Vert
Miquel Moragas
Rodrigo Montaño
Joan Albertí
Entrenadors Esteve Camós
Bernat Recasens
Vidal Vidal
Xevi Surós
Roser Menció
Repte Food Factor Food Factor
Lloc UdG UdG
Premi Projecte Científic Joves Promeses

Segona temporada

Temporada 2010-2011 2010-2011
Nom de l’equip Montacat R2D2
Participants Pere Recasens
Marc Julià
Zoel Esteve
Rodrigo Montaño
Isaac Navarra
Aniol Carré
Albert Cañigueral
Arnau Donate
Mario Rebugent
Joan Albertí
Miquel Sánchez de la Blanca
Eduard Vert
Judith Navarra
Mariona Surós
Oriol Julià
Maria Recasens
Entrenadors Esteve Camós
Bernat Recasens
Vidal Vidal
Xevi Surós
Repte Body Forward Body Forward
Lloc UdG UdG
Premi Disseny per a tothom

Primera temporada

Temporada 2009-2010
Nom de l’equip Montacat
Participants Joan Albertí
Mariona Surós
Isaac Navarra
Robert García
Joana Sánchez
Salvi Carreras
Arnau Donate
Maria Recasens
Pere Recasens
Entrenador Esteve Camós
Repte Smart Move
Lloc La Salle Bonanova
Premi